سرآغاز > خبر > اطلاع رسانی برنامه ها > شهدای مدافع حرم ضامن امنیت نظام هستند نه برجام!

شهدای مدافع حرم ضامن امنیت نظام هستند نه برجام!

به گزارش خبرگزاری فارس از خمینی‌شهر، حجت‌الاسلام حمیدرضا مهدوی‌ارفع شامگاه سه‌شنبه در مراسم وداع مردم شهر درچه با شهید مدافع حرم مهدی اسحاقیان اظهار کرد: چگونه می‌توان در مقابل استکبار جهانی سر خم کرد در حالی که حضرت سید الشهدا در مقابل ظلم ظالم زمان خود تسلیم نشد و سر خم نکرد.

وی با تأکید بر اینکه اگر شهدا مدافع حرم فداکاری نمی‌کردند، مجبور بودیم در مرزهای کرمانشاه با داعش روبه‌رو شویم، بیان داشت: شهدا مدافع حرم حافظ امنیت و ناموس کشور هستند.

استاد حوزه و دانشگاه با تأکید براینکه بعضی سر به زیر برف فرود برده‌اند، گفت: مردم جامعه ما با همه مشکلات امروز حاضر نیستند برای شهدای مدافع حرم کم بگذارند و کوتاهی کنند.

مهدوی‌ارفع با تأکید بر اینکه مردم تا آخرین قطره خون از نظام و انقلاب دفاع می‌کنند، گفت: ملت ایران با تحریم‌های استکبار جهانی دست از انقلاب و نظام خود نمی‌کشند.

وی ادامه داد: حماسه قیام کربلا و حضرت سیدالشهدا الگوی رفتاری و عملی شهدای مدافع حرم و تمام نیروهای ارزشی و انقلابی است.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: شهدای مدافع حرم جان خود را فدا کردند تا گروه تکفیری داعش به حرم اهل‌بیت، خاندان عصمت و طهارت و ناموس تشیع جسارت و اهانت نکنند.

وی تصریح کرد: شهدای مدافع حرم باعث شدند تا عطر شهادت در کشور ما به مشام برسد و بوی تعفن سازش و کوتاه آمدن در مقابل استکبار جهانی از بین برود.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: بعضی از خواص جامعه در خواب غفلت به سر می‌برند و می‌گویند برجام حافظ امنیت ماست، برخلاف نظر آن‌ها باید گفت شهدای مدافع حرم ضامن امنیت نظام و کشور هستند.

مهدوی‌ارفع ادامه داد: شهدای مدافع حرم با رفتن خود ثبات کردند که باید حرکتی ماندگار انجام دهند تا ارزش‌ها ماندگار بماند، شهدای مدافع حرم راه و رسم زندگی را به ما یاد می‌دهند.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه استقبال و وداع باشکوه مردم از شهدای مدافع حرم نشان‌دهنده جایگاه خون شهدا است، گفت: بعضی از کسانی در خواب غفلت قرار دارند از استقبال و وداع مردم با شهدای مدافع حرم عبرت بگیرند شاید از خواب غفلت بیدار شوند.

وی با اشاره به اینکه بعضی در جامعه حرف‌هایی میزند که باعث آزار خانواده شهدای مدافع حرم می‌شود، تصریح کرد: شهید اسحاقیان در دو روز گذشته باعث شور و حال عجیبی در شهر اصفهان شده است.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه با افزایش تعداد شهدای مدافع حرم بار مسؤولیت جوانان، مردم و مسؤولان سنگین‌تر می‌شود، گفت: دنیا در نگاه شهدا و مخصوصاً شهدای مدافع حرم بسیار کوچک است.

سخنرانی حجت السلام مهدوی در وداع شهید مدافع حرم

کوتاهی در حفظ ارزش ها باعث فتنه سال ۸۸ شد

مهدوی‌ارفع کوتاهی در حفظ ارزش‌ها را باعث ایجاد فتنه سال ۸۸ دانست و تأکید کرد: در سال‌های گذشته در شرایط سخت فتنه‌ها شهدای تازه تفحص یافته و غواص با حضور خود به جامعه جان تازه بخشیدند و باعث هوشیاری ما و خاتمه فتنه‌ها شدند.

وی با اشاره به اینکه در سال ۸۸ بعضی دست تسلیم بالا بردند ولی شهدا به داد ما رسیدند، گفت: امروز هزاران نفر از جوانان جامعه امروز ما داوطلب حضور در سوریه هستند.

مهدوی‌ارفع افزود: شهدای مدافع حرم با خلوص نیت کامل عازم سوریه می‌شوند، چرا که امروز شرایط دوران مقدس برای ما مهیاست و تکرار شده است.

وی با بیان اینکه انقلاب محصول تفکر و آرمان‌های امام راحل بود، گفت: درخت انقلاب از ابتدا تاکنون با خون شهدا دوران دفاع مقدس آبیاری شده است، انقلاب ما تحت تأثیر مسائل سیاسی داخلی و خارجی آسیب و نخواهد دید.

مهدوی‌ارفع ادامه داد: در آزمون الهی و روزگار امروز شاهد انحراف و سقوط تعدادی از رزمندگان و حتی یاران امام راحل در فتنه سال ۸۸ بودیم، در دوره آخرالزمان هرروز شاهد تشدید فتنه‌ها خواهیم بود.

وی با تأکید براینکه باید منتظر شرایط سخت‌تر از شرایط امروز باشیم، گفت: شهدای مدافع حرم در شرایط امروز مسیر حقیقت را به ما نشان می‌دهند.

به گزارش فارس، شامگاه سه‌شنبه با حضور باشکوه و استقبال بی‌نظیر مردم شهر درچه شهر شاهد نمونه کشور مراسم وداع با شهید مدافع حرم شهید مهدی اسحاقیان برگزار شد.

شهید مهدی اسحاقیان سومین شهید مدافع حرم شهر درچه و  هفتمین شهید مدافع شهرستان خمینی‌شهر است.

شهرستان خمینی‌شهر از مجموع شهدای مدافع استان اصفهان بیشترین شهید مدافع حرم را اهدا کرده است.

انتهای پیام/۶۳۰۶۹/ر۴۰/

 

Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی - من نهج البلاغه میخوانم

لیست مساجد جلسه ی نهج البلاغه خوانی در کشور

 ﷽  ما برای گسترش #نهج_البلاغه_خوانی در بین مردم، دو راهبرد داریم : ۱⃣ آسان سازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *