سرآغاز > خبر > اطلاع رسانی برنامه ها > راه اندازی نهضت نهج البلاغه خوانی

راه اندازی نهضت نهج البلاغه خوانی

[av_heading heading=’آقای سید حمیدرضا همراه معاون ستاد اجرایی ویژه برنامه ی ماه مبارک رمضان در گفت و گو با خبرگزاری عاشوراییان گفتند: «برنامه ی جای شما در آینده انقلاب کجاست؟ بزرگ ترین برنامه ی جبهه ای است که پس از اجرای مراسمات یک روزه با همکاری ۲۴ مرکز فرهنگی استان اصفهان برگزار می شود.»’ tag=’h3′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]

خبرگزاری مجموعه فرهنگی عاشوراییان در مورد ویژه برنامه ی جای شما در آینده انقلاب کجاست؟ مصاحبه ای با آقای همراه مدیر شورای اجرایی عاشوراییان داشت، در این گفت و گو ایشان از خلأ اجتماع فعالان فرهنگی اصفهان گفتند و بیان کردند: با این رویکرد ویژه برنامه ی ماه مبارک رمضان را تشکیل دادیم که فعالان فرهنگی و کسانی که دغدغه های فرهنگی دارند را کنار هم جمع کنیم و مباحثی که کمرنگ شده را مطرح کنیم.

معاون ستاد اجرایی این ویژه برنامه افزودند: در اجرای این مراسم ۲۴ مرکز فرهنگی استان اصفهان من الجمله عاشوراییان، باران، مسجد نورباران، مسجدالامام، مفتح، دارالولایه، اژه ای، رزمندگان غرب و … همکاری می کنند و حاضرین در برنامه از مخاطبان همین مراکز فرهنگی، فعالان در این عرصه، دانشجویان و طلاب خواهند بود.

حجت الاسلام مهدوی ارفع - جای شما در آینده انقلاب کجاست؟ نهضت نهج البلاغه
محفل معنوی نوجوانان و جوانان اصفهان- سخنرانی حجت الاسلام مهدوی ارفع – رمضان ۱۳۹۵

ایشان خاطرنشان کردند: مراسم از نماز ظهر با برنامه هایی همچون جزء خوانی، سخنرانی حجت الاسلام مهدوی ارفع و مدح و شعرخوانی برگزار می شود. همچنین محور محتوای جلسات تبیین سیمای جوان مومن انقلابی با توجه به متن نهج البلاغه و معیارهای رهبر معظم انقلاب است. علاوه بر این در انتهای مراسم جلسه ی پرسش و پاسخ حجت الاسلام مهدوی ارفع با خواهران و برادران برای راه اندازی «نهضت نهج البلاغه خوانی» خواهیم داشت.

آقای همراه در ادامه از دیگر آیتم های مراسم گفتند: که گعده های فرهنگی جهت ایجاد صمیمیت و الفت بین مراکز فرهنگی تشکیل می شود و براساس دغدغه ها موضوعی انتخاب و میهمانی ویژه دعوت خواهد شد. همچنین فضایی فراهم شده تا مراکز فرهنگی جلسات تشکیلاتی خود را با حضور اعضای اصلی برگزار کنند.

پخش فیلم، معرفی کتاب روز و ارائه ی آن با تخفیف، توزیع جزوات تکمیل کننده ی مباحث سخنران و دعوت از میهمانی ویژه هر پنج جلسه یک بار با بحثی جذاب از دیگر برنامه های جانبی این مراسم خواهند بود. مدیر شورای اجرایی عاشوراییان در پایان یادآور شدند: در کانال تلگرام این ویژه برنامه، متن سخنرانی و صوت آن برای علاقه مندان به اشتراک گذاشته می شود.

گفتنی است این مراسم همه روزه به جز روزهای تعطیل بعد از نماز ظهر در مدرسه علمیه امام صادق (ع) واقع در خیابان چهارباغ عباسی برگزار می شود.

Soroosh

باز هم امتحان کن

نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی - من نهج البلاغه میخوانم

لیست مساجد جلسه ی نهج البلاغه خوانی در کشور

 ﷽  ما برای گسترش #نهج_البلاغه_خوانی در بین مردم، دو راهبرد داریم : ۱⃣ آسان سازی …

شفاى دردهاى خود را از قرآن بجویید

💠 شفاى دردهاى خود را از قرآن بجویید و در سختیها و گرفتاری‌هایتان، از آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *