سرآغاز > یادداشت > سفرنامه > سفرنامه پاکستان – قسمت دوم

سفرنامه پاکستان – قسمت دوم

سفرنامه پاکستان – قسمت دوم

بعد از اقامه نماز در فرودگاه امام خمینی با دوست پاکستانی الاصلم _سید ظهیر نقوی_ برای انجام تشریفات پرواز حرکت کردیم. در کانتر مربوط به ما یکی از پرسنل، سیدظهیر را شناخت و حسابی تحویل گرفت. آخه سید ظهیر هم چهره رسانه ای بین المللی است و هم کثیرالسفر بین المللی!

بنده خدا تلاش کرد برای جفت ما کارت  beasiness class بگیره اما موفق نشد. در عوض گفت صندلی های خوبی را براتون گرفته ام که بعد از سوار شدن معلوم شدن این هم نتونسته و دقیقا برعکس شد!!!
نکته اخلاقی: هرگز کاری که از عهده.شما برنمیآد و اصلا وظیفه شما هم نیست، قولشو ندید؛ ضایع میشید ها! از ما گفتن…

البته حالا خیال نکنید هواپیماش مثل هواپیماهای بی کلاس و تنگ و باریک بود. نه! بویینگ بسیار شیک با تمام امکاناتی که معمولا در پروازهای خارجیم با شرکتهای معتبر جهان دیده ام اما جای ما جای عالی ای نبود. البته مهم هم نبود.
در هواپیما اتفاق جالبی نیافتاد تا ساعت ۲ بامداد رسیدیم به دوحه و با کمترین معطلی حدود ساعت۳:۳۰ سوار هواپیما القطریه به مقصد اسلام آباد شدیم.
خدا را شکر مانیتور کابین مرتبا هم وقت محلی و وقت شرعی را نمایش می داد و هم جهت قبله را. در هواپیما نماز صبح را خواندیم و بیشتر وقتمون به خواب و پذیرایی های مرتب و مکرر صرف شد.
راستی یادم رفت از دوحه تا اسلام آباد بدون تلاش و درخواست و پارتی بازی من و دوستم را در beasiness class نشوندن! دیدی تا خدا نخواد نمیشه؟ حالا فهمیدی چرا جوونها معتاد میشن؟!!!
ادامه دارد…

Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

شطرنج باز حرفه ای: تحلیلی بر اغتشاشات بنزینی

تحلیلی بر اغتشاشات بنزینی گاهی اتفاقات، بسیط و یک بُعدی اند. در چنین مواقعی نه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *