سرآغاز > آثار > سخنرانی ها > صدا و سیما > برنامه به توان خدا > برنامه به توان خدا ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۶

برنامه به توان خدا ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۶

۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۶ مطابق شنبه هر هفته برنامه «به توان خدا» با حضور حجت ‌الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع  از شبکه امید سیما پخش گردید. 

فایل صوتی کامل برنامه به توان خدا تاریخ ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۶  در ادامه جهت پخش آنلاین ارائه می گردد. این برنامه با شرح حکمت دوم نهج البلاغه امیرالمومنین آغاز و پاسخ به سه سوال مخاطبین برنامه به پایان رسید.

+ دانلود صوتی کامل برنامه به توان خدا تاریخ ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۶  

21 مرداد ماه- برنامه به توان خدا - حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع
برنامه به توان خدا مرداد ماه  ۱۳۹۵ – حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع

🔻سوال یک :
در برنامه های قبلی شما گفتید که افرادی که به خدا ایمان دارن جاشون تو بهشت هست می خواستم بدونم اگر آدم به خدا ایمان داشته باشه ولی دین نداشتن باشه در عوض به افرار فقیر کمک کنه به یتیم ها کمک کنه و در کل کار های خوب انجام بده باز جاش تو بهشت هست با توجه به اینکه دین نداره باید بره جهنم؟

🔻سوال دو:
سلام من یک نوجوان پانزده ساله هستم و با خدا هم تقریبا ارتباط خوبی دارم.و شرایط زندگیم هم خیلی خوب نیست؛و برای همین هم همیشه فکر میکنم درآینده اصلا موفق نخواهم شد و بد بخت میشوم.خیلی هم سعی میکنم این فکر هارو از سرم بیرون کنم.واز خدا هم خیلی این رو خواستم .ولی این افکار هنوز م سراغم میاد .وکم کم دارم از خدا نا امید میشم و باور میکنم که در اینده بدبخت میشم.باتشکر از برنامه ی خوب تون.واینکه به نو جوان ها اهمیت میدید.

🔻سوال سه:
سلام حاج آقا خواستم بگم که اگر امکان دارد کمی در مورد بلوغ سوال کنم واقعا احتیاج دارم که سوالاتم رو بفهمم و روم نمیشه که از کسی بپرسم ممنون میشم در این مورد هم کمی صحبت کنید متشکرم

 

✨شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را برای طرح در این برنامه به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۶۵ و یا پست الکترونیک betavanekhoda@irib.ir ارسال نمایید.

✨ جهت مشاهده تمام برنامه های به توان خدا با سخنرانی های حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع کلیک کنید.

Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

تفسیر روایی قرآن

  🔈 فایل صوتی: #تفسیر_روایی_قرآن (جلسه اول و دوم) 🔷حجت الاسلام #مهدوی_ارفع دانلود جلسه اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *