سرآغاز > یادداشت > یادداشت/ انتخابات میدان عمل به نهج البلاغه است.

یادداشت/ انتخابات میدان عمل به نهج البلاغه است.

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات میدان عمل به نهج البلاغه
همواره بر این باور بوده و هستم که حرکت های عمیق و اصیل و بزرگ فرهنگی؛ نظیر نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی را نباید خرج کارهای زودگذر سیاسی؛ نظیر انتخابات کرد ولی گاهی این باور خودش می شود زمینه امتحان الهی ! دقیقا مثل آبرویی که یک عمر قطره قطره جمع می کنی و ناگهان بر سر دوراهی می مانی که الآن آیا همه آبرویت را برای حفظ یک ارزش اخلاقی یا نجات یک گرفتار هزینه کنی یا نه؟ و می بینی که با هزینه کردن آبرو، خداوند آن را به چند برابر قبل می رساند ” واللهُ یُضاعِفُ مَن یَشآءُ…”

انتخابات ریاست جمهوری 1396
اکنون که انقلاب اسلامی در نقطه عطف تاریخی خود یعنی میدان نهایی تقابل حق و باطل قرار گرفته است و استکبار جهانی علنا از رای نیآوردن آقای روحانی اظهار ترس و نگرانی می کند، بر همه ما واجب است تا کمر همت بسته و برای ناکام گذاشتن دشمنان و جلب رضایت امام زمان همه کارها را تعطیل کنیم و در فرصت باقیمانده تبلیغ کسی را بکنیم که از شبکه صدای امریکا و بی بی سی و روزنامه های رژیم صهیونیستی تا سازمان منافقین و سلطنت طلبان و رقاصه ها همه و همه از آمدنش احساس خشم و ترس دارند و عصبانی اند.
قرآن به ما می آموزد مومن حقیقی کسی است که دشمن از دست او عصبانی باشد. همه انبیا و ائمه و آزادگان، امام راحل و رهبر عزیز و امثال بهشتی ها و مطهری ها و… مایه عصبانیت استکبار و استبداد بوده اند. “قُل مُوتُوا بِغَیظِکُم…” یعنی به دشمنان بگو از عصبانیت بمیرید.

شهید بهشتی با الهام از همین منطق قرآنی می گفت:” به آمریکا بگویید از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر!”
آری برادر و خواهر! امروز روز سرنوشت سازی است که یا ریشه جریان نفوذ و غرب پرست را می خشکانیم یا انها ریشه انقلاب اسلامی و آرمانهای شهدا را می خشکانند. به خدا قسم چشم تاریخ ، نگران من و توست یا کاری می کنیم که فرزندان و نسلهای بعدی ما در زیارتنامه مان بخوانند:” طِبتُم و طابَت الارضُ الّتی فیها دُفِنتُم و فُزتُم فَوزاً عظیماً” یا بر اثر غفلت و کوتاهی برای ما می خوانند:” و لَعَنَ اللهُ اُمّهً سَمِعَت بِذالِکَ فَرَضیَت بِه”
بیایید با هم میثاق ببندیم تا روز انتخابات هرنهج البلاغه ای ۱۱۰ نفر را با تلاش و گفتگو و روشنگری طرفدار اقای رئیسی کند که امروز اصلح مردمی و انقلابی ماست.
به همین منظور گروه حامیان نهج البلاغه ای رئیسی راه اندازی شده است تا:
اولا خود اعضای فعال نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی در آن عضو شوند و از محتوایش بهره ببرند.
ثانیا افرادی را که جذب می کنند به عضویت گروه درآورند
ثالثا محتوای مناسب برای تبلیغ بهینه در گروه تبادل شود.
لازم به ذکر است که مراد از ۱۱۰ نفر، افرادی است که تا کنون در جمع بندی به آقای رئیسی نرسیده اند وگرنه حامیان رئیسی را جذب کردن، معنا ندارد.
خواهر و برادر عزیزم! این گوی و لین میدان. امیدوارم چهره مظلومانه شهدا یادمان نرود که اگر آنها بودند، اوضاع این چنین نبود.
لینک گروه حامیان نهج البلاغه ای رئیسی https://t.me/joinchat/AAAAAA1pIdnZvIWtTHdc6w

دست بوس همه نهج البلاغه ایها… مهدوی ارفع
@mahdaviarfae

Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

شطرنج باز حرفه ای: تحلیلی بر اغتشاشات بنزینی

تحلیلی بر اغتشاشات بنزینی گاهی اتفاقات، بسیط و یک بُعدی اند. در چنین مواقعی نه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *