سرآغاز > چند رسانه ای > برنامه به توان خدا ۷ اسفند ماه ۱۳۹۵

برنامه به توان خدا ۷ اسفند ماه ۱۳۹۵

۷ اسفند ماه ۱۳۹۵ طبق هر هفته برنامه «به توان خدا» با حضور حجت ‌الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع  از شبکه امید سیما پخش گردید. در این برنامه به ضمن شرح نامه ۳۱ نهج البلاغه به سه سوال نوجوانان عزیز مخاطب برنامه پاسخ داده شد. 

فایل صوتی کامل برنامه به توان خدا تاریخ ۷ اسفند ماه ۱۳۹۵ 

+ دانلود صوتی کامل برنامه به توان خدا تاریخ ۷ اسفند ماه ۱۳۹۵ 

24 بهمن ماه- برنامه به توان خدا - حجت السلام حمیدرضا مهدوی ارفع
برنامه به توان خدا اسفند ماه  ۱۳۹۵ – حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع

💠 سوال ۱:
با سلام نوجوانی ۱۳ ساله ام . سوالم این است که چرا با وجود اینکه خداوند اینقدر مهربان است باید از او بترسیم ? مثلا اینکه می گویند فلانی خداترس است یعنی چه ?

💠 سوال ۲:
با عرض سلام و خسته نباشید . من دختری ۱۷ ساله هستم که محجبه ام و سعی دارم که به نا محرم نگاه نکنم اما هنگامی که بیرون میروم یا به کتابخانه میروم انقدر با نگاه های بد مواجه میشوم که دیگر نمی توانم به کتابخانه بروم .با این که من محجبه هستم اما بازبرخی مرا نگاه میکنند و این نگاه ها مرا عذاب میدهد . چه کنم ؟دیگر دوست ندارم به کتابخانه بروم و حتی روسری رنگی سر کنم.خسته شدم ام کمکم کنید.

💠 سوال۳:
سلام.من یه دختر دبیرستانی ام که امسال کنکور دارم.من به نتیجه کنکور خیلی امیدوارم یعنی در واقع به خدا امیدوارم امابعضی وقتا یکم دلم میلرزه که اخرش میخواد چی بشه .چون بعضی وقتها نتیجه ای بخاطرتلاشم نمیبینم این دلهره سراغم میاد .ازتون میخوام که کمکم کنید تایه جوری بتونم این دلهره رو ازخودم دورکنم.و سوال بعدم اینکه چطور با نمازم این آرامشو بدست بیارم.من سعی میکنم تاجایی که میتونم نمازمو اول وقت بخونم

 

✨از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ و تکرار آن روز بعد در ساعت ۱۳:۳۰

✨شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را برای طرح در این برنامه به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۶۵ و یا پست الکترونیک betavanekhoda@irib.ir ارسال نمایید.

✨ جهت مشاهده تمام برنامه های به توان خدا با سخنرانی های حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع کلیک کنید.

Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

تفسیر روایی قرآن

  🔈 فایل صوتی: #تفسیر_روایی_قرآن (جلسه اول و دوم) 🔷حجت الاسلام #مهدوی_ارفع دانلود جلسه اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *