سرآغاز > چند رسانه ای > برنامه به توان خدا ۶ آذر ماه ۱۳۹۵

برنامه به توان خدا ۶ آذر ماه ۱۳۹۵

امشب شنبه ۶ آذر  ماه در برنامه «به توان خدا» با حضور حجت ‌الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع به این سوالات پاسخ داده شد.

تجربه جوانان علم اندیشه زندگی خوب زندگی موفق آذر
سخنرانی حجت الاسلام مهدوی ارفع با جوانان برنامه به توان خدا شبکه امید

 

💠 سوال ۱:
با سلام خدمت شما  من نوجوانی ۱۶ ساله هستم که چند وقتی هست دچار یک گناه کبیره شده ام و از ان وقت نمازم را هم نمیخوانم ولی قبل از این که به این گناه دچار شوم تمامی احکام دین را کامل انجام میدادم.  من هر وقت که توبه کردم بیشتر ار یک ماه نتوانستم از ان دور باشم  و حال دو سوال دارم که ایا بعد از چند توبه ناموفق میتوان دوباره توبه کرد یا خیر؟ و دیگری ان است که چه گونه میتوانم این گناه را ترک کنم ؟  

 
💠 سوال۲ :
دختری هستم ۱۵ساله.. پدر و مادرمو دوست دارم اما مادرم کمی حالت عصبی دارند و سر هر موضوع کوچکی دعوا میکنند و متاسفانه حرف های خوبی نمیزنند این وضع برای من قابل تحمل نیست چون همه  حقو به مادرم میدند وظیفه ی من چیست ؟

 
💠 سوال ۳:
من پسری۱۱ساله هستم. مادر پدر من همیشه من را با ۳۵ سال قبل مقایسه میکنند و میخواهند امکاناتی که برای من فراهم میکنند درحد آدمهای ۳۵ سال پیش ،یعنی زمان بچگی خودشون باشه و من از این موضوع ناراحتم ، لطفا بین من و پدر و مادرم قضاوت کنید .

✨از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ و تکرار آن روز بعد در ساعت ۱۳:۳۰

شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را برای طرح در این برنامه به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۶۵ و یا پست الکترونیک betavanekhoda@irib.ir ارسال نمایید.

Soroosh

جستجو کنید

صوت سخنرانی حجت الاسلام مهدوی ارفع هیات فاطمیون قم «عید الزهرا، وحدت یا تفرقه»

🔈 صوت سخنرانی: حجت الاسلام #مهدوی_ارفع هیات فاطمیون قم #عید_الزهرا_وحدت_یا_تفرقه #عید_الزهرا_انحراف_دروغ_تاریخی ✅کن فی الفتنه کابن …

عید الزهرا یا جواز تفرقه

بسم الله الرحمن الرحیم دلایل برادران افراطی ما، ڪه بدون فڪر و تحقیق و‌با نام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *