سرآغاز > آثار > سخنرانی ها > چه کسانی مژده ظهور پیامبر آخرالزمان را پنهان کردند؟

چه کسانی مژده ظهور پیامبر آخرالزمان را پنهان کردند؟

این جمله به نقل از حضرت عیسی در قرآن است، یَأْتی مِنْ بَعْدِی اسْمُهُ أَحْمَدُ, بعد از من پیامبر بزرگ و اشرف انبیا می‌آید که نامش احمد است. تا اینجا خدا حتی در کتب آسمانی پیش رفته که اسم آن شخص پیامبر خاتم را هم باید پیامبرهای دیگر اعلام کنند، یعنی دیگر شرایط آنقدر فراهم شود که هیچ بدلی برایش بیاورند، و الا می‌توانست یهود با درد سر کمتری پیامبرهای کاذب، همین را هم امتحان کرد. چه کسانی مژده ظهور پیامبر آخرالزمان را پنهان کردند؟

بخش اول گزارش اختصاصی تیه از سخنرانی حجت الاسلام مهدوی ارفع درباره نفوذ
 

به گزارش خبرنگار سرویس قرآن و معارف پایگاه صهیون‌پژوهی تیه، حجه‌الاسلام مهدوی ارفع در سخنرانی خویش پیرامون «نفوذ» به بحث نحوه رخنه در حکومت پیامبر اسلام پرداخته است و بیان کرد: اگر مردم با محوریت محبت امیرالمومنین اجتماع می‌کردند، اصلا خداوند عزّوجل آتش را خلق نمی‌کرد. پس چطور شد که نشد؟ از کجا خوردیم؟ نقطه‌هایی که نسبت بدان غفلت کردیم ولی دشمن با تیزبینی کشف کرد، با حوصله و آرام آرام از آن نقطه ظریف نفوذ کرد تا توانست مبنای قوی و این سکوی پرش را از ما بگیرد، لذا آن غدیری که علامه امینی‌ها جمع کردند تنها سرمایه وحدت امت پیامبر است.

اما امت پیامبر بر سر ولایت علی‌بن‌ابی‌طالب یبشترین دشمنی‌ را با هم درست کردند، چقدر فرق برداشت است. چه کسی وسط آمده، از بهترین سرمایه وحدت امت بدترین سرمایه بغض، نفرت، شقاق، اختلاف و تفرقه را درست می‌کند، در دل امت اسلامی. از طرفی شیعه تکفیری، سوی دیگر داعش را درست می‌کند، چه اتفاقی افتاده است؟ ما قرار بود بنشینیم صبح تا شب شکرگذاری کنیم که أللّهُمَّ اشغَلِ الظّالِمِینَ بِالظّالِمِینَ وَ اجعَلنَا مِن بَینِهِم سَالِمِین، قصه دقیقا برعکس شده، ما مسلمین به جان هم افتاده‌ایم. صهیونیست‌ها و دشمنان خدا سود می‌برند، آدم عاقل، باهوش، تاریخ خوانده و مبنادار نمی‌تواند به همین راحتی از این مسئله عبور کند که همه چیز و مقدمات را جور است، پس چرا نتیجه برعکس می‌شود؟

این جا رد پای نفوذ را فقط انسان‌های پاکیزه، خبیر و بصیر می‌فهمد که باید پیدا کرد، فقط بقیه انسان‌ها یا اصلا نخواهند فهمید یا اگر هم بفهمند، نخواهند پذیرفت، چون می‌بینند اگر سرنخ را ادامه بدهند، به عبای خودش هم گیر می‌کند، قصه نفوذ در امت پیامبر از کی شروع شد؟ قبل از اینکه پیامبر خدا به دنیا بیاید؟ قبل از اینکه پیامبر خدا بیاید چه امتی داشت که نفوذ بخواهد بکنند؟ امیرالمومنین (ع) در نهج البلاغه در اوج این قصه‌ها که نتیجه بیرونی‌اش فتنه اجتماعی میشود  و می‌گوید هیچ کس نتواند در فتنه‌ها دست بگیرد.

یعنی شاخص شود، راهنما شود، روشنگری کند، مگر اولا اهل علم باشد، بعد اهل بصیرت و بعد اهل صبر و استقامت. لا یَحْمِلَ هذَا الْعَلَمَ اِلَّا اَهْلُ الْبَصَرِ وَ الْصَّبْرِ و العلم. خیلی از عموم مردم علمش را ندارد، وقت یا حالش را نداشتند. یا اینکه مطالعه نکردند، عده‌ای علم دارند، بصیرت ندارند، سطحی نگرند، گرفتار آلودگی‌های دنیا هستند، عده‌ای صبر و استقامت ندارند، زود از خط خارج می‌شوند، پس باید رفت کمی دورتر از صحنه علنی جامعه گشت که دشمن کجا دیده‌بانی کرد، از چه زاویه‌ای صحنه را رصد کرده و چه نقطه‌ای را پیدا کرده که از آنجا امید داشته و آمده جلو با حوصله و بی سر و صدا  نفوذ کرده, وقتی متوجه شدیم که در خانه ما نشسته، ما مانده‌ایم چه طوری جلویش را بگیریم.

قبل از اینکه پیامبرعزیز اسلام به دنیا بیاید، علمای یهود که خدا در قرآن کریم بارها گفته یهودیان حواستان هست، علمای شما آیاتی از تورات حقیقی را از شما مخفی می‌کنند، اگر راست می‌گویند آنها را رو کنند. این آیات چه بوده و درباره چه مسئله‌ای بوده که علمای یهود نمی‌خواستند حتی امت موسی از اینها خبر داشته باشند. جریان رسالت که یک فصل ممیزی است در حیات بشری جلوی هر چه جهالت، حماقت، خیانت به بشریت را گرفت، بالاخره علمای یهود به تعالیم انبیا که می‌دانستند این جریان به وحی متصل است، روزی تمام می‌شود، یعنی روزی وحی تمام می‌شود و آن نقطه پایان به هر کسی برسد از آن به بعد تاریخ تعلیم وحی است که بر آن دین، یعنی آن پیامبر نازل شده و آن دین را شکل داده است.

رصد کردند، ببینید کجاست در منابع اصیل، پیامبر خاتم کیست؟ در چه زمانی و در چه مکانی و با چه ویژگی‌هایی قرار است آخرین دولت نبوی را به بشریت ارائه کند، این رصد علمای یهود است که پنهان کرده‌اند و بعد تورات و انجیل را تحریف کردند، نگذارند بشریت بفهمد که این ردپا کجاست، بالاخره علمای یهود با علم و آیاتی که در اختیار داشتند می‌دانستند بعد از حضرت عیسی آخرین پیامبر می‌آید که خدا هم در قرآن گفته در تورات و انجیل ما اسمش را هم گفتیم.

متنبی اصطلاحی در مسائل اعتقادی ما است، کسی که ادعای نبوت می‌کند ولی دروغ می‌گوید، هر چه سعی کردند, همان کاری که امروز صهیونیست‌ها به اسم امام زمان می‌کنند، آن نامرد را به عنوان سیدحسنی و دیگری را هم به اسم نفس زکیه، یکی در عراق و آن یکی در یمن می‌باختند که این خط را گم کنیم، آخرش هم امام زمان‌های دروغین بسازند تا ما را از حقیقت محروم کنند.

 
منبع : اختصاصی پایگاه جامع صهیون پژوهی تیه
 
Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

تفسیر روایی قرآن

  🔈 فایل صوتی: #تفسیر_روایی_قرآن (جلسه اول و دوم) 🔷حجت الاسلام #مهدوی_ارفع دانلود جلسه اول …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *