سرآغاز > آثار > سخنرانی ها > صدا و سیما > برنامه به توان خدا ۱۰ مهر ۱۳۹۵

برنامه به توان خدا ۱۰ مهر ۱۳۹۵

برنامه تلویزیونی به توان خدا شنبه و یکشنبه هر هفته باحضور حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع از شبکه کودک و نوجوان سیما (شبکه امید) پخش می گردد. در این برنامه حجت الاسلام مهدوی ارفع ضمن بیان نکات اخلاقی و مشاوره ای جوانان به سه سوال پاسخ می دهند. فایل صوتی و متن سوالات در ادامه ارائه می گردد.

 

برنامه به توان خدا - حجت السلام حمیدرضا مهدوی ارفع
برنامه به توان خدا – حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع

شنبه ۱۰ مهرماه در برنامه «به توان خدا» با حضور #حجت‌‌الاسلام_مهدوی به این سؤالات پاسخ داده شد. 

سخنرانی حمیدرضا مهدوی ارفعدانلود فایل صوتی کل برنامه به توان خدا – شنبه ۱۰ مهرماه ۱۳۹۵

 

 

سؤال ۱: سلام، من یک نوجوان مذهبی هستم و این سؤال برایم پیش آمده که با وجود اینکه خدا آنقدر بزرگ و مهربان هست، پس چرا در #عراق_و_یمن این همه آدم به قتل می‌رسند؟ چرا خدا کاری نمی‌کنه؟

پاسخ:

سؤال ۲: من از افرادی که از #دین آگاه هستند شنیدم که کسانی که چشمان خود را حفظ کنن پاداش فراوانی دارن، اما هیچ‌گاه نشنیدم بگویند کسانی که حجابشان را رعایت کنن پاداش فراوانی دارند.
پاسخ:

سؤال ۳: با عرض سلام، من دختری ۱۴ ساله هستم. من دوست دارم در آینده بازیگر باشم، اما به گفته حضرت فاطمه(س) #زینت_زن دوری از مردان نامحرم هست. من چیکار کنم؟
پاسخ:

#بزرگی_خداوند #اختیار_انسان #حفظ_چشم #حفظ_حجاب #بازیگری #دوری_از_نامحرم

✨ برنامه #به_توان_خدا
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ و تکرار آن روز بعد در ساعت ۱۳:۳۰

شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را برای طرح در این برنامه به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۶۵ و یا پست الکترونیک betavanekhoda@irib.ir ارسال نمایید.

Soroosh

باز هم امتحان کن

صوت سخنرانی: انقلاب فاطمی تا انقلاب خمینی

صوت سخنرانی: #انقلاب_فاطمی_تا_انقلاب_خمینی #روزگار_نهج_البلاغه ۲⃣ #جلسه_دوم ✳️حجت الاسلام #مهدوی_ارفع #قم_هیات_فاطمیون +لینک دانلود کانال ما در …

حجت الاسلام مهدوی ارفع

صوت سخنرانی: هنر خوب مردن۵

🔊صوت سخنرانی: #هنر_خوب_مردن۵ 💠سلسله جلسات درسهایی از نهج البلاغه ✳️حجت الاسلام #مهدوی_ارفع #قم_مسجد_آبشار #جلسه_پنجم کانال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *