سرآغاز > آثار > سخنرانی ها > صدا و سیما > برنامه به توان خدا ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

برنامه به توان خدا ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

برنامه تلویزیونی “به توان خدا” از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از شبکه کودک و نوجوان سیما (شبکه نهال) پخش می شود. شب های شنبه و یکشنبه حجت السلام حمیدرضا مهدوی ارفع با حضور در این برنامه ساده و صمیمی به گفتگو با نوجوانان پرداختند. برنامه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ به توان خدا با حضور حجت السلام مهدوی ارفع پخش گردید و به سه سوال نوجوان با موضوعات نماز، استفاده از موبایل و شبکه های اجتماعی و قیامت پاسخ داده شده است.

سوال ۱:  مرسی بابت برنامه خوبتون من ۱۷سال دارم اما هنوزحتی به نماز و بندگی فکرنکرده ام میخواهم ازاول شروع و خدا راعبادت کنم ایا خدا من رومیبخشه ، توبه من رومی پذیره؟

سوال ۲: سلام و خسته نباشید من یک دختر ۱۵ ساله هستم مادرم تفاوت سنیش با من خیلی زیاده ۴۸ سالشه و افکارش خیلی قدیمیه راستش ما خانوادمون تا حدودی مذهبیه من چادریم و نمازامم میخونم ولی مادرم با گوشی مخالفه میگه گوشی فقط برای اینه که زنگ بزنی نه بیشتر و وقتی صحبت از فضای مجازی میشه میگه اینارو خارجیا ساختن که شماهارو منحرف کنن یا مثلا وقتی رمان میخونم میگه اینارو خارجیا نوشتن و نیت خیری در این کار نداشتند . من واقعا استفاده نا بجایی از فضای مجازی نمی کنم و گروه های مختلط  هم عضو نیستم  و فقط دوستام هستنو فامیل .ما خیلی بخاطر این طرز فکرش با هم مشکل داریم لطفا راهنماییم کنید

سوال ۳:   سلام ببخشیددرقیامت از چه چیزهایی سوال  می پرسند؟

سخنرانی حمیدرضا مهدوی ارفع (مهدوی بیات) شهریور
حجت السلام حمیدرضا مهدوی ارفع (مهدوی بیات) برنامه به توان خدا شبکه نهال

✨ برنامه #به_توان_خدا  از شنبه تا چهارشنبه   ساعت ۲۱:۰۰

شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را برای طرح در این برنامه به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۶۵ و یا پست الکترونیک betavanekhoda@irib.ir ارسال نمایید.

Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

تفسیر روایی قرآن

  🔈 فایل صوتی: #تفسیر_روایی_قرآن (جلسه اول و دوم) 🔷حجت الاسلام #مهدوی_ارفع دانلود جلسه اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *