سرآغاز > آثار > سخنرانی ها > صدا و سیما > برنامه به توان خدا ۲۱شهریور ۱۳۹۵

برنامه به توان خدا ۲۱شهریور ۱۳۹۵

برنامه تلویزیونی «به توان خدا» با حضور حجت الاسلام مهدوی ارفع روز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ از شبکه کودک و نوجوان سیما (شبکه نهال) پخش گردید. حجت السلام حمیدرضا مهدوی ارفع در این برنامه ضمن بیان نکات اخلاقی و اعتقادی برای نوجوانان به این سوالات پاسخ داده شد.

سخنرانی حمیدرضا مهدوی ارفع (مهدوی بیات)

سوال ۱: سلام من دختری ۱۶ ساله هستم که به تازگی خدایم را پیدا کردم، من چطور میتوانم بیشتر توی راه سعادت الهی و دوری از گناه و تقوا قدم بردارم؟ با تشکر از برنامه خوبتان.

سوال ۲: سلام من با دوستم از ۲سالگی تا الان که ۱۲سالمونه با هم دوستیم ولی دوستم با نصب بازیه جنگ قبایل (کلش اف کلنز) دیگه زیاد بیرون نمیره  و دوستیش با من کمرنگ شده.

سوال ۳: باعرض سلام وخسته نباشید.پسر۱۶ساله ام از اصفهان .به عدالت خداشک کردم بچه های غیرمذهبی پولدارندوزندگی عالی دارن ولی بچه های مذهبی یه زندگی عادی وحتی با مشکل دارن.

✨ برنامه به توان خدا  از شنبه تا چهارشنبه   ساعت ۲۱:۰۰
شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را برای طرح در این برنامه به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۶۵ و یا پست الکترونیک betavanekhoda@irib.ir ارسال نمایید.

Soroosh

باز هم امتحان کن

صوت سخنرانی: هنر خوب مردن ۲

🔊صوت سخنرانی: #هنر_خوب_مردن۲ 💠سلسله جلسات درسهایی از نهج البلاغه ✳️حجت الاسلام #مهدوی_ارفع #قم_مسجد_آبشار #جلسه_دوم +لینک …

من نهج البلاغه می خوانم

صوت سخنرانی با موضوع :هنر خوب مردن

صوت سخنرانی: #هنر_خوب_مردن۱ 💠سلسله جلسات درسهایی از نهج البلاغه #تقوی #رمز_عزت_مقاومت #هنر_خوب_مردن ✳️حجت الاسلام #مهدوی_ارفع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *