سرآغاز > آثار > سخنرانی ها > صدا و سیما > برنامه به توان خدا ۶ شهریور ۱۳۹۵

برنامه به توان خدا ۶ شهریور ۱۳۹۵

گفتگوی حجت السلام حمیدرضا مهدوی ارفع در برنامه تلویزیونی به توان خدا، شنبه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۵ به این سوالات پاسخ داده شد.

برنامه به توان خدا گفتگو با حجت السلام مهدوی ارفع و پاسخ به سوالات نوجوانان
برنامه به توان خدا گفتگو با حضور حجت السلام مهدوی ارفع

سوال ۱ : سلام من یه دختر ۱۲سالم اگه هر جنسی درجایگاه خودش خوبه چرا همه #دخترا دوست دارن پسر باشن ولی پسرا نه چون درد ها وسختی های ما بیشتره من چطور با این همه سختی به عدالت خدا ایمان داشته باشم؟

 

سوال۲ :  با عرض سلام .من نوجوانی ۱۲ ساله هستم و هر سال برای تابستان برنامه ریزی می کنم و #برنامه ی من به نظر بی نقص می آید و در آن از وقت به خوبی استفاده می شود اما من هرگز نتوانستم به آن عمل کنم . لطفاً به من راه کاری بدهید تا بتوانم از وقتم به خوبی استفاده کنم.

 

سوال ۳ :  سلام من یک نوجوان ۱۴ساله هستم من #نماز میخوانم ولی هیچ لذتی از آن نمی بدم. نمیدانم چیکار کنم.از شما میخواهم که کمکم کنید.این فقط مشکل من نیست.

✨ برنامه #به_توان_خدا  از شنبه تا چهارشنبه   ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نهال پخش می شود.
کانال تلگرام برنامه به توان خدا
شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را برای طرح در این برنامه به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۶۵ و یا پست الکترونیک betavanekhoda@irib.ir ارسال نمایید.

Soroosh

باز هم امتحان کن

صوت سخنرانی: انقلاب فاطمی تا انقلاب خمینی

صوت سخنرانی: #انقلاب_فاطمی_تا_انقلاب_خمینی #روزگار_نهج_البلاغه ۲⃣ #جلسه_دوم ✳️حجت الاسلام #مهدوی_ارفع #قم_هیات_فاطمیون +لینک دانلود کانال ما در …

حجت الاسلام مهدوی ارفع

صوت سخنرانی: هنر خوب مردن۵

🔊صوت سخنرانی: #هنر_خوب_مردن۵ 💠سلسله جلسات درسهایی از نهج البلاغه ✳️حجت الاسلام #مهدوی_ارفع #قم_مسجد_آبشار #جلسه_پنجم کانال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *