سرآغاز > خبر > اطلاع رسانی برنامه ها > فسا رنگ و بوی شهدا گرفته است

فسا رنگ و بوی شهدا گرفته است

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ – همزمان با سالروز به خاکسپاری ۵ شهید گمنام در شهرستان فسا یادوراه شش شهید گمنام مدفون در تپه شهدای گمنام برگزار خواهد شد .

 
یادواره شهدای گمنام فسا برگزار می شود
 

پایگاه خبری تحلیلی سلام فسا: رحیمیان در گفتگوی با عادیات مطرح کرد: پنج شنبه شب ، مصادف با شب شهادت امام ششم شیعیان ، امام جعفر صادق(ع) و همزمان با سالروز به خاکسپاری ۵ شهید گمنام در شهرستان فسا یادوراه شش شهید گمنام مدفون در فسا در تپه شهدای گمنام برگزار خواهد شد .

مسئول یادوراه شهدای گمنام شهرستان فسا ضمن بیان اینکه این برنامه با نماز مغرب و عشا شروع خواهد شد بیان داشت : سخنران و روایتگر این برنامه حجهالاسلام و المسلمین مهدوی بیات ، راوی برتر کشوری از قم می باشد که بعد از این برنامه از دو مداح خوب شهرستان فسا ، برادران طاهری و پرهیزکار نیز بهره مند خواهیم شد.

حاج مهدی رحیمیان ضمن بیان اینکه شهدای گمنام در فسا مهمان ما هستند و در این شهر خانواده ای ندارند و همه فسائی ها باید مثل عضوی از خانواده شان از ایشان تکریم کنند یادآور شد : از نکات جالب این یادواره این است که در این برنامه علاوه بر پنج شهید مدفون در تپه شهدای گمنام ، از تک شهید گمنام مدفون در گلزار شهدای فسا ، گلستان دوم نیز تجلیل به عمل خواهد آمد و ایشان را نیز میزبان این برنامه می دانیم ، از همین رو در اطلاعیه ها متذکر شده ایم که یادواره شش شهید گمنام فسا می باشد .

مسئول هیئت شهدای گمنام شهرستان فسا با بیان اینکه این برنامه با همت اعضای محترم این هیئت و همکاری چند ارگان دیگر برگزار خواهد شد خاطر نشان کرد : از همه مردم شهیدپرورمان دعوت می کنیم که با حضور و حمایت خود میزبان خوبی برای این شش شهید گمنام و غریب باشیم.

 

چهارشنبه  ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

پایان.

Soroosh

باز هم امتحان کن

نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی - من نهج البلاغه میخوانم

لیست مساجد جلسه ی نهج البلاغه خوانی در کشور

 ﷽  ما برای گسترش #نهج_البلاغه_خوانی در بین مردم، دو راهبرد داریم : ۱⃣ آسان سازی …

شفاى دردهاى خود را از قرآن بجویید

💠 شفاى دردهاى خود را از قرآن بجویید و در سختیها و گرفتاری‌هایتان، از آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *