سرآغاز > انتخاب سردبیر > فتوایی که با هدفی عجیب نشر داده می شود!

فتوایی که با هدفی عجیب نشر داده می شود!

#امت_حزب_الله_بصیرتتان_کو
#فتوایی_که_با_هدفی_عجیب_نشر_داده_میشود🔶🔸
دو سه روز است متاسفانه در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی فتوایی منتسب به حضرت آیت الله  مکارم نشر میشود و از آن تاسف بار حرص دوستان خودی برای بازنشر گسترده تر آن است. فتوایی درباره کشف حجاب …
بنده هر بار که این فتوا را در کانالها و گروههای تحت مدیریت خود دیدم بلافاصله حذف کردم نه به جهت آن که این فتوا را قبول نداشته یا انتسابش به معظم له را انکار کنم بلکه به دو دلیل:
اولا اختلاف فتاوای فقها امری طبیعی و مرسوم است و چیز جدیدی نیست پس چرا در بین این همه مساله اختلافی #فتوای_جواز _کشف_حجاب اینقدر مورد توجه و توزیع واقع شده است؟ آیا عاقلی در بین ما نیست که به این نکته دقت کند؟!!!

دوم از همان ابتدا واضح بود که همان جریان مرموزی که این فتوا را مخابره و اصرار هم دارد که #نشر_دهید!!! بعد از شیوع این فتوا، استفتای همین مساله را از مقام معظم رهبری نشر خواهد داد که حاصل آن مخالفت آقا با کشف حجاب به بهانه تحصیل است تا دو هدف شوم را با هم بزند؟

هدف اول القای اختلاف مراجع با رهبری در موضوعاتی که بوی امور مهم امت را می دهد و اینکه رهبری به اندازه یک مرجع معمولی هم به روز و آگاه به مصالح و مقتضیات زمان نیست!

دوم زیر سوال بردن ضرورت و استحکام حکم حجاب در نظر عوام با این نرفند که پس حجاب هم برای همیشه و همه شرایط لازم نیست و حتی در برابر مصالح درجه پایینی مثل تحصیل قابل حذف است!!!
#بیدارباشید

دقیقا در هفته عفاف و حجاب این فتوا منتشر میشود…. امان از بی بصیرتی!!!

از سوی دفتر معظم له منتشر شد:توضیحی در مورد فتوای حجاب دختران در خارج برای تحصیل

Soroosh

باز هم امتحان کن

تبیین فتنه آخر الزمان

 

تفسیر روایی قرآن

  🔈 فایل صوتی: #تفسیر_روایی_قرآن (جلسه اول و دوم) 🔷حجت الاسلام #مهدوی_ارفع دانلود جلسه اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *