سرآغاز > خبر > اطلاع رسانی برنامه ها > دشمن تلاش دارد رهبری را در مقابل رای مردم قرار دهد

دشمن تلاش دارد رهبری را در مقابل رای مردم قرار دهد

در ابتدای این مراسم، حجت الاسلام مهدوی ارفع، با بیان گوشه هایی از این کتاب، به بررسی وضع موجود در جامعه ایران اسلامی و جریانات حاکم بر فضای مذاکرات هسته ای پرداخت.

به گزارش خبرنگارهنرنا، عصر امروز مراسم رونمایی از کتاب «مدیریت رفتار با معارضین در نظم ولایی» با حضور حجت الاسلام میر مرشدی، حجت الاسلام مهدوی ارفع و محمد حسین خرازیان نویسنده این کتاب و جمعی از فرهنگ دوستان اصفهان در خانه انقلاب وولایت اصفهان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، حجت الاسلام مهدوی ارفع، با بیان گوشه هایی از این کتاب، به بررسی وضع موجود در جامعه ایران اسلامی و جریانات حاکم بر فضای مذاکرات هسته ای پرداخت.
4 [۱]
وی در بخشی از سخنان خود، ایجاد فضای دوقطبی در جامعه را هدف دشمنان خارجی و برخی از انقلابی های غربگرای داخلی عنوان کرد و گفت: دشمن تلاش دارد رهبری را در مقابل رای مردم قرار دهد.

حجت السلام و المسلمین مهدوی ارفع - رای مردم و رهبری [۲]
در ادامه حجت الاسلام میرمرشدی، نقدی بر کتاب «مدیریت رفتار با معارضین در نظم ولایی» کرد و گفت: «این کتاب چهار محور دارد: ضروررت حکومت، تبیین مفهوم ولایت فقیه و رابطه حکومت ولایی با جامعه که در این کتاب به خوبی بیان شده است. تاریخ اسلام و جریان حکومت دینی. در ادامه به جریانات ناکثین و مارقین و قاسطین می پردازد و برخورد امام علی علیه السلام با این جریانات، بررسی می شود.در پایان هم با یک بررسی تطبیقی، برخورد مقام معظم رهبری، با قاعدین را باستناد همان ۴ مرحله قبلی بیان می کند.»

2 [۳]
وی با اشاره به نحوه نگارش این کتاب عنوان کرد؛ اگر نویسنده کار تطبیق را همزمان با بیان مطالب انجام می داد جامعیت بهتری را شاهد بودیم.یعنی همزمان که قاعدین را بررسی می کند همان جا دیدگاههای مقام معظم رهبری هم بیان شود.
وی در بخش دوم سخنان خود به مسائل مهدویت و ارتباط آن با ولایت فقیه پرداخت و گفت: تئوری صهیونیسم مسیحی دنبال این است که منجی را در مقابل مسییح قرار دهد و عنوان می کنند: «مهدی موعود مانع ظهور مسیح است. آنها می گویند محل ظهور مسیح، بیت المقدس است و بر این باورند که تنها جریانی که علیه آنها به پا می خیزد، از دردون تشیع و به نام مهدویت است.
آنها می دانند که این حرکت با محورییت ایران و از زمان امام خمینی شکل گرفته است و ایران، عراق، سوریه، لبنان و یمن را به عنوان هلال شیعی می شناسند که مهدی موعود در آن جا دارد.»
وی گفت: مسیحیان صهیونیسم می گویند: ما باید اجازه ظهور را ندهیم و برای رسیدن به این هدف باید در خاور میانه، تغییراتی را ایجاد کنیم. و خاور میانه جدید را ایجاد کنیم.
میر مرشدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دولت آمریکا، باستناد سخنان وزیر امور خارجه سابق خود طرح تجزیه پنج کشور ایران، عراق، سوریه، لبنان و یمن را در دستور کار خود قرار داده است و حرمین و عتبات مقدسه عراق را به عنوان مرکز ثقل این تحرکات می دانند. بنابراین کانون ناآرامی ها باید در عراق باشد.
وی گفت: حمله آل سعود به یمن بر اساس همین نقشه است. چون انصارالله یمن اجرا کننده تفکر امام خمینی در کشور خود هستند.آنها به این نتیجه رسیده اند که برای موفقیت و غلبه بر شیعیان مهدوی، روح آرمان خواهی آنها را بشکنند و وسیله ارتباط با مهدوییت را کند کنند.
و دوم اینکه متعصبانی که از مهدویت جدا نمی شوند را برایشان زمینه های انحراف عقیدتی مهیا کنند. تشییع انگلیسی ابزاری برای ایجاد انحراف در آرمانگرایی مهدوی است.آنها می خواهند با شکستن دکترین مهدویت ، طرح گالیور بزرگ را اجرا کنند.
در پایان مراسم، ضمن رونمایی از کتاب «مدیریت رفتار با معارضین در نظم ولایی» ، محمد حسین خرازیان نوییسنده این اثر با حضور پشت تریبون به سوالات حضار پاسخ داد.

5 [۴]
وی گفت: در این کتاب سعی داشتم عنوان کنم ، ولی فقیه بنا به فرموده امام راحل همه شئون امامت را دارد بغیر از مقام عصمت. یعنی ولی می تواند بر اساس مصالح جامعه تصمیم بگیرد.

1 [۵]

[۶] [۷]
Soroosh

باز هم امتحان کن

نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی - من نهج البلاغه میخوانم

لیست مساجد جلسه ی نهج البلاغه خوانی در کشور

 ﷽  ما برای گسترش #نهج_البلاغه_خوانی در بین مردم، دو راهبرد داریم : ۱⃣ آسان سازی …

شفاى دردهاى خود را از قرآن بجویید

💠 شفاى دردهاى خود را از قرآن بجویید و در سختیها و گرفتاری‌هایتان، از آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *